Zavolajte nám, sme tu pre vás   800 - 2000 0948 365 012 eshop@ekoprofil.sk

10 ročná záruka

Používame izolačné panely najvyššej pevnostnej aj optickej kvality so zárukou až 10 rokov

Najširšia paleta prevedení

4 dizajny, 52 drevodekorov, 6 zákkladných farieb + celá škála farieb RAL

Výroba na mieru bez príplatku

Každú bránu vyrábame presne podľa Vami zadaných rozmerov, nemusíte sa ničomu prispôsobovať

Profesionálna montáž

Ak si netrúfate sami, môžete sa plne spoľahnúť na našich kolegov montážnikov s dlhoročnou praxou.

Krok 1

Ako správne zamerať otvor pre výrobu garážovej brány Magnum?

Je to veľmi jednoduché. Postačí odmerať šírku otvoru a jeho výšku. Pre montáž vertikálnych dráh brány je potrebné, aby po stranách ostalo minimálne 10 cm ostenia (priestor po stranách vstupu do garáže). Výška nadpražia (priestor nad otvorom vstupu do garáže) by mala byť minimálne 20 cm. Ak je menej, je potrebné zvoliť znížené kovanie (pre motorické ovládanie je pri zníženom kovaní minimálna výška nadpražia 12 cm a pre ručné ovládanie minimálne 7 cm). Overte si aj hĺbku garáže - či má brána dostatok priestoru na otvorenie. Ak má garážová brána výšku napr. 225 cm, hĺbka garáže musí mať minimálne o 100 cm viac, teda 325 cm.

Krok 2

Ako jednoducho objednať garážovú bránu Magnum?

Výber a objednávku garážovej brány určite zvládnete s ľahkosťou a jej cena bude pre Vás určite veľmi zaujímavá. V prvom kroku si zvolíte dizajn panelu (hladký, so stredovým prelisom, s užšími prelismi, alebo mikroprofil), náslendne jej farbu (spomedzi bielej, striebornej, antracitovej, hnedej, alebo viacerých drevodekorov - zlatý dub, orech, mahagon, čerešňa). V ďalšom kroku si navolíte šrku a výšku otvoru, do ktorého budete montovať garážovú bránu. Veľmi dôležitý údaj je výška nadpražia (priestor nad otvorom po strop v garáži). Konfigurátor brán automaticky volí vhodný typ kovania pre zadanú výšku (nad 23 cm štandardné kovanie, pod 23 cm znížené kovanie). Vyberte si, či budete bránu ovládať ručne, alebo motoricky. Ak ručne, môžete si doplniť zabudovaný zámok. Voliteľné je tiché prevedenie, personálne prechodové dvere, osobný odber v 3 výdajných skladoch (ZA,BA,NR), alebo dovoz, či dovoz a montáž po celej SR.

Krok 3

Ako správne namontovať garážovú bránu Magnum?

Postup montáže garážovej brány sme pre Vás spracovali do 2 prehľadných videí. Pozrite si ich a sami zvážte, či je vo Vašich silách zvládnuť takúto montáž. Ak ste "technický typ", vedzte , že to nie je "veda" a každý to montoval raz "prvý raz" :-) Náradie Vám postačí: vŕtačka, aku vŕtačka, robustný šrobovák a vodováha. V prípade, ak budete potrebovať technickú pomoc, zavolajte nám a ochotne Vám poradíme.