Zavolajte nám, sme tu pre vás   800 - 2000 0948 365 012 eshop@ekoprofil.sk


Či už potrebujete kvalitné plastové alebo hliníkové okná, garážovú bránu, tieniacu techniku, vchodové, interiérové, alebo bezpečnostné dvere, našli ste nadšencov, ktorí Vám pomôžu vyriešiť Váš "problém".
Ak staviate, alebo rekonštruujete svoje bývanie, určite potrebujete rozhodnúť množstvo vecí... My za Vás nerozhodneme, aké okno, alebo aké dvere, ani akú farbu si máte zvoliť. Vysvetlíme, aké sú prednosti toho, či onoho variantu, čo sa s čím dá skombinovať, aby celok vyzeral dokonale. Lebo len dokonalé je pre nás dobré :-)
Veľkou prednosťou pre Vás je voľba dodávateľa s komplexným sortimentom - zosúladenie dizajnu a farieb, zaujímavé ceny a zľavy vyplývajúce z objemu objednaného tovaru, záručný a pozáručný servis viacerých výrobkov v jednej návšteve, ...
Ekoprofil má v SR vybudovanú sieť predajní (showroomov), v ktorých má kupujúci možnosť vidieť a ohmatať si výrobky, ktoré si vysníval do svojho nového domu, či zrekonštruovaného bývania - posuvné terasové dvere vo viacerých prevedeniach, plastové aj hliníkové okná, vchodové dvere, interiérové aj bezpečnostné dvere, garážové brány, vonkajšie žalúzie aj rolety, markízy, pergoly a mnoho iného...
Alebo jednoducho objednajte na našich e-shopoch - BranyOnline.skOknaOnline.skDobreDvere.eu a získajte ešte lepšie ceny a komfortnú obsluhu.
Na Vaše požiadavky, otázky ale aj skúsenosti a podnety sa teší kolektív Ekoprofilákov :-)